Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 6 × 8 cm |
| Material | Plastic, Silica GEL |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Max Output | 3mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC, Apt-X, sbc, LDAC, Apt-X HD |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 2000Hz |
| Sensitivity | 108dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, Kids' Headphones, For Hearing Aid, For Outdoor, For Office, For Sleep, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, EAC, RoHS, pse, weee |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | HUAI XIAO HAI |
| Resistance | 32Ω |
| Brand | For SAMSUNG |
| earphones | For SAMSUNG S5830/SH61 earphones |
| Type | 3.5MM earphones |
| Fit for | For Galaxy S8 A71 A9 A10 A30 A40 A50 A70, For SMASUNG A50 A30 A70 A10 A21 |
Instock
There are no reviews yet.