Instock
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, for Flying, Common Headphone, for Hunting & Shooting, For Mobile Phone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, Kids' Headphones, For Hearing Aid, For Outdoor, For Office, For Sleep, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Communication | Wired |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | BLUEKAKA |
| Bluekaka Model | Wired Headphones In Ear |
| Resistance | 16 |
Instock
There are no reviews yet.