Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.218 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PVC |
| Battery Capacity[mAh] | 300 |
| Battery life up to[hours] | 10 |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Features | With microphone, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Line Length | 1.2m |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | Wireless headphone & headset |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VIKEFON |
| Support Memory Card | Yes |
Instock
There are no reviews yet.