Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Filling | PP Cotton |
| Warning | Capibara |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Height | 11cm-30cm |
| Model Number | Ratatouille Mouse plushie |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.