Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 2 cm |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | Over the Ear |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | CUJMH |
Instock
There are no reviews yet.