Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Headphone Pads Material | Memory Foam |
| Magnet Type | other |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Codecs | AAC |
| Waterproof | Yes |
| Function | For Internet Bar, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Mrs win |
Instock
There are no reviews yet.