Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Battery Capacity[mAh] | 200 |
| Battery life up to[hours] | 4 |
| Category | Earphones & Headphones |
| Max Output | 10mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | WireLess |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 112dB |
| Plug Type | None |
| Volume Control | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | Ear Hook |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | HYUNDAI |
| Resistance | 32Ω |
Instock
There are no reviews yet.