Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.073 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| With Microphone | Yes |
| Waterproof | No |
| Frequency Response Range | 20 – 2000Hz |
| Plug Type | None |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | LS |
| Support Memory Card | Yes |
| application 1 | Earphone bluetooth |
| application 2 | Wireless headphones |
| application 3 | Wireless bluetooth earphones |
| application 4 | choice |
| application 5 | Headset wireless headset |
| application 6 | ear buds |
| application6 7 | headset |
Instock
There are no reviews yet.