Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.527 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 30 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Category | Earphones & Headphones |
| Driver Diameter | 30mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Line Length | 1.2m |
| Sensitivity | 103dB |
| Volume Control | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | Wired headphone & headset |
| Certification | CE, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | occkic |
| Product size | 16.2*12.2*4cm |
Instock
There are no reviews yet.