Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Battery Capacity[mAh] | 200 |
| Battery life up to[hours] | 25 |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Ferrite |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3, Bluetooth 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable, Replaceable Pads Set |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | None |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 115dB |
| Plug Type | None |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | None |
| Communication | WireLess |
| Style | Tws in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | kebidumei |
| Support Memory Card | No |
| Product Name | Sleep Headphones |
| Transmission Distance | 10m |
| Music Time | 25h |
| Charging Duration | 1 Hours |
| Standby Duration | 480h |
| Feature 1 | Intelligent Touch Control |
| Feature 2 | Low Latency |
| Feature 3 | Noise Reduction |
| Feature 4 | HD Voice |
| Feature 5 | HiFi Stereo |
| Feature 6 | Daily Waterproof |
| Characteristic 1 | Wireless Earphones |
| Characteristic 2 | Bluetooth Headphones |
| Characteristic 3 | Wireless Headphones |
| Characteristic 4 | Bluetooth Earphones |
| Characteristic 5 | Wireless Earphones |
| Characteristic 6 | Bluetooth headset |
| Characteristic 7 | Wireless bluetooth earphone |
| Characteristic 8 | wireless bluetooth headset |
| Characteristic 9 | bluetooth wireless headphones |
| Characteristic 10 | wireless bluetooth headphones |
Instock
There are no reviews yet.