Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.066 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17 × 5 cm |
| Material | Plastic |
| Voice assistant built-in | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | cable |
| Driver Diameter | 40mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Resistance | 32Ω |
| Line Length | 1.5m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 105dB |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Other |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | USB |
| Communication | Wired |
| Style | Headphone |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | occkic |
Instock
There are no reviews yet.