Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Features | With microphone |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Waterproof | No |
| Line Length | 1.25mm |
| Sensitivity | 115dBdB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Mobile Phone, For Internet Bar, for Video Game, Monitor Headphone, HiFi Headphone, Sport, Common Headphone |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KBEAR |
| KBEAR Model | Stellar |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32ΩΩ |
Instock
There are no reviews yet.