Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.215 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 8 × 3 cm |
| Filling | Foam Rubber |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Height | 0-10cm |
| Model Number | keychain |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Name | cartoon anime keychain for kids |
| Pieces | random 100pcs |
| feature | Wholesale Cheap keychain |
| Material | plastic |
| for | Christmas party favor gift, kids teacher student |
| Occasion | Wedding & Engagement, Birthday Party, back to school, party, CHRISTMAS, Valentine's Day, new year, Graduation, Teachers' Day |
Instock
There are no reviews yet.