Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Width[mm] | 10 |
| Depth[mm] | 30 |
| Weight[g] | 20 |
| Height[mm] | 20 |
| Battery Capacity[mAh] | 50 |
| Battery life up to[hours] | 688 |
| Voice assistant built-in | YES |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Max Output | 2mW |
| Number Of Drivers | 1 |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | other |
| Magnet Type | Neodymium |
| Driver Diameter | 12mm |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Apple Siri Support, Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC, sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 0.25m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 95dB |
| Plug Type | None |
| Function | for Video Game, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | USB |
| Communication | True wireless |
| Style | Ear Hook |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | SHUKE |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
Instock
There are no reviews yet.