Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Silica GEL |
| Category | Earphones & Headphones |
| Max Output | 0.001mW |
| Driver Diameter | 0.00mm |
| Total Harmonic Distortion | 1.00% |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Electrostatic |
| Communication | WireLess |
| Style | Neckband |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Rondaful |
| suitable_for | men, women |
| usage_scenarios | commuting, traveling |
Instock
There are no reviews yet.