Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 2 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, TPE |
| Voice assistant built-in | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | Charging Cable |
| Features | With microphone |
| Codecs | None |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | No |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Common Headphone, For Mobile Phone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | kebidumei |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32ΩΩΩ |
| Product Name | 3.5mm Wired Headphones |
| Impedance | 16Q |
| Support 1 | with microphone |
| Support 2 | for iOS Android |
| Feature 1 | earphone wired |
| Feature 2 | earphones wired high quality |
| Feature 3 | headphones wired |
| Package Included | 1 x Wired Headphones 1x cable |
| Name 1 | headset earphone |
| Name 2 | earphone mic |
| Name 3 | Wired headphones |
| Name 4 | Wired headset |
| Name 5 | headphones for iphone |
| Name 6 | Sports headphones |
| Name 7 | earphones wired |
| SKU | KIK000057 |
Instock
There are no reviews yet.