Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.072 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Features | waterproof |
| Codecs | None |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | [object Object]m |
| Sensitivity | [object Object]dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Common Headphone |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ALLOYSEED |
| Resistance | [object Object] |
| Support Memory Card | No |
| 6. Related personnel | bouncers, HAM amateurs family businessman and member of the Team. |
| for XiR Serie | XiR P8200, XiR P8208, XiR P8260, XiR P8268, XiR P8620, XiR P8628. |
| for APX series | APX2000, APX4000 APX6000 APX6000XE APX6500 APX7000 APX7000XE, APX7500. |
Instock
There are no reviews yet.