Instock
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, Plastic |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Number Of Drivers | 2 |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Driver Diameter | 14mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | With microphone |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 90dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Hearing Aid, For Outdoor, For Swimming, For Office, For Sleep, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | EARDECO |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
| Stockid | M31 wired headphones |
| Feature 1 | noise canceling headphone |
| Feature 2 | Headset for phone |
| Feature 3 | ear piece |
| Feature 4 | Headphones for a mobile phone |
| Feature 5 | headphones with high quality cable |
| Feature 6 | head phones |
| Feature 7 | ear phones |
| Feature 8 | genuine wired headphones |
| Feature 9 | wired in-ear headphones |
| Feature 10 | Headphones with microphone |
| Feature 11 | In-ear headphones |
| Feature 12 | earphone wired |
| Feature 13 | headphones wired |
| Feature 14 | Earphone with wire |
| Feature 15 | headphones with wire |
| Feature 16 | earphones wired |
| Feature 17 | headphones with cable |
| Feature 18 | earphone with cable |
| Feature 19 | Wired headphones |
| Feature 20 | wired headphones with microphone |
Instock
There are no reviews yet.