Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.157 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS, Plastic |
| Width[mm] | 100 |
| Depth[mm] | 100 |
| Weight[g] | 110 |
| Height[mm] | 30 |
| Battery Capacity[mAh] | 200 |
| Battery life up to[hours] | 6 |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| NFC Technology | YES |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Max Output | 10mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | other |
| Magnet Type | other |
| Total Harmonic Distortion | 10% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging case |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 0m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 46dB |
| Plug Type | None |
| Function | for Video Game, Common Headphone |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | Tws in-ear headphones |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DJKD |
| Support Memory Card | No |
Instock
There are no reviews yet.