Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 6 cm |
| Sound Isolating | YES |
| Earcups Type | Sealed |
| Max Output | 5 |
| Number Of Drivers | 1 |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Neodymium |
| Driver Diameter | 4 |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | User Manual, Charging Cable, Replaceable Pads Set |
| Features | With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | sbc, AAC |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | No |
| Line Length | 0.3 |
| Frequency Response Range | 50 – 20000 |
| Sensitivity | 95±3dB |
| Plug Type | None |
| Function | For Mobile Phone, Sport, Monitor Headphone, For Internet Bar, Common Headphone, for Video Game, HiFi Headphone |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | USB |
| Communication | Wireless+Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | FineBlue |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32 |
| Color | Red, Gold, Black, White, silvery, Gray |
| Product size | 55mm*27mm*15mm |
| Product weight | 18.5g |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Bluetooth Working range | 10m |
| Music time | 10 h |
| Talking time | 10 h |
| Standby time | 160 h |
| Chip | Actions |
Instock
There are no reviews yet.