Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| With Microphone | Yes |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm, Type c |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | olaf |
Instock
There are no reviews yet.