Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Silica GEL |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | Charging Cable |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Function | For Mobile Phone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | Neckband |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | olaf |
| Support Memory Card | Yes |
| Feature 1: | bluetooth headphones |
| Feature 2: | headphones |
| Feature 3: | bluetooth earphones |
| Feature 4: | earbuds |
| Feature 5: | fone de ouvido |
| Feature 6: | headset |
| Feature 7: | wireless headphones |
| Feature 8: | earphone |
| Feature 9: | handfree earphone |
| Feature 10: | bluetooth headphones |
| Feature 11: | earphones |
| Feature 12: | headphones blutooth |
| Feature 13: | blutooth earphone wireless |
| Feature 14: | earbuds blutooth |
| Feature 15: | wireless earphones |
| Feature 16: | bluetooth earphones free shipping |
| Feature 17: | bluetooth earphone |
| Feature 18: | earphone bluetooth |
| Feature 19: | earpods bluetooth |
| Feature 20: | bluetooth headset |
| Feature 21: | wireless earbuds |
Instock
There are no reviews yet.