Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For Study |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Elistooop |
Instock
There are no reviews yet.