Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Battery Capacity[mAh] | 65 |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | Batteries |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging Cable |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Frequency Response Range | -Hz |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | AEVYVKV |
Instock
There are no reviews yet.