Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.074 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Waterproof | No |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | TDX |
| application 1 | Bluetooth wireless headphones |
| application 2 | airpods 4 case |
| application 3 | for xiaomi /huawei |
| application 4 | free shipping |
| application 5 | chioce |
| application 6 | Wireless earphones |
| application 7 | headset gamer |
Instock
There are no reviews yet.