Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | waterproof, With microphone |
| With Microphone | Yes |
| Line Length | 1.2m |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | olaf |
| Resistance | 16Ω |
Instock
There are no reviews yet.