Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 1 |
| Charging Method | Charging case |
| Bluetooth Version | other |
| Package List | User Manual, Charging case |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Vocalism Principle | air Vocalism Principle |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | occkic |
Instock
There are no reviews yet.