Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.485 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 29 × 17 cm |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Dimensions | 43.9cm * 17.9cm * 16.9cm |
| Package Includes | Original Box, Batteries, Operating Instructions, Remote Controller |
| Controller Mode | MODE2 |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | FMS |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Design | Cars |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.