Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 20 × 16 cm |
| CE | Certificate |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 15minutes-20minutes |
| Remote Distance | 50meter |
| Scale | 1:20 |
| Dimensions | 14.5*21.3*9cm |
| Model Number | 11 |
| Package Includes | Original Box, Batteries, Operating Instructions, Remote Controller, USB CABLE |
| Charging Voltage | 220v |
| Remote Control | Yes |
| Material | PVC, ABS |
| Brand Name | Monidy |
| Type | Car |
| Design | Dirt Bike |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.