Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| CE | Certificate |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 10 |
| Scale | 1:16 |
| Model Number | 012 |
| Control Channels | 2 CHANNELS |
| Charging Voltage | 3.7V |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic, RUBBER |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
Instock
There are no reviews yet.