Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 23 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 40min |
| Remote Distance | 100m |
| Scale | 1:18 |
| Dimensions | 26*13*12CM |
| Model Number | c8801 |
| Charging Voltage | 5V |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | SYSTECH |
| Type | Car |
| Design | Cars |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.