Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 20 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Flight Time | 45-50 minutes |
| Scale | 1:14 |
| Dimensions | 17.7 x 5.9 x 7.3 in/45 x 15 x 18.5 cm |
| Model Number | 1573 |
| Package Includes | Remote Controller |
| Control Channels | 10 CHANNELS |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Design | Cars |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.