Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.433 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 11 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | Other Battery |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 6-12y |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Packing Size | 255.00×116.00×104.00mm/10.04×4.57×4.09inch |
Instock
There are no reviews yet.