Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Filling | PP Cotton |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | 3C |
| Height | 151cm-199cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Recommend Age | 18+ |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
Instock
There are no reviews yet.