Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.309 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Filling | PP Cotton |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Height | 11cm-30cm |
| Recommend Age | 18+, 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.