Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Filling | PP Cotton |
| Warning | Clothes can't be pulled hard. |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | 3C |
| Height | 0-10cm |
| Brand Name | Sweety Zoey |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+ |
| Feature 1 | Dollhouse family set |
| Feature 2 | Furniture for dolls |
| Feature 3 | accessories for dolls 1/12 |
| Feature | dollhouse furniture |
| Support | Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.