Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Filling | Foam Rubber |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Height | 0-10cm |
| Model Number | G01 |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Feature | rabbit |
| Feature1 | panda |
| Feature2 | Cat |
| Feature3 | mouse |
| Feature4 | Dress up game |
| Feature5 | Doll house accessories |
| Feature6 | Child gift |
Instock
There are no reviews yet.