Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Filling | PP Cotton |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Height | 11cm-30cm |
| Brand Name | MINISO |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Item number | Stitch Pen Box |
| texture of material | Velvet |
| Gender | currency |
| colour | Lying pose, Stitch, Sitting posture is Stitch |
| style | lovely, Disney |
| attribute | Plush stationery bag, pencil case, leisure time, Storage bag, gift, boy, girl |
Instock
There are no reviews yet.