Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Filling | PP Cotton |
| Warning | no |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Height | 11cm-30cm |
| Model Number | Stitch |
| Brand Name | Disney |
| Recommend Age | 18+, 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
Instock
There are no reviews yet.