Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bulk Buy | 1Pcs/Lot |
| Knot | Injection |
| Size | 6*8, 7*9, 8*10 |
| Model Number | 0.1-0.12mm |
| Toupee Base | PU |
| Hair Material | Indian Hair |
| Toupee Texture | 30mm |
| Hair Grade | Remy Hair |
| Life Span | 3 months |
| Longest Hair Proportion | >=60% |
| Brand Name | HIDDENCROWN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.