Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | copper tube/flared |
| Quantity | 1000Units |
| Material | Copper type, Copper Micro Tube Beads |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Links, Rings & Tubes |
| quantities | 1000pcs per bag |
| Choose Choose | 8 Color Options |
| Advantage | No Chip off |
| Advantage 1 | environmental no nicekle |
| Color | 1, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 13#, 15# |
| Cold Fusion Method | Yes, Beads Are Used to Apply Fitting Pliers+Loop |
| Copper Grade | Quality Hair Salon AAA |
| Ring Application For | For Prebonded I tip Hair Extension |
| Size | 3.2×2.8×3.8mm |
Instock
There are no reviews yet.