Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bulk Buy | 1Pcs/Lot |
| Knot | V loop |
| Size | 13x18cm/15x20cm |
| Model Number | MEN TOUPEE |
| Toupee Base | PU |
| Hair Material | Indian Hair |
| Hair Grade | Remy Hair |
| Life Span | 6 months |
| Longest Hair Proportion | 30%-55% |
| Brand Name | Rich Choices |
| Origin | Mainland China |
| Density | 100% |
| Hair Style | 100% real human hair |
| Pu thickness | 0.15-0.2mm |
| Weight | 12g/13g |
| Hair Length | 1cm |
| Craftsmanship | Hand tied |
| Can be cut | Yes |
Instock
There are no reviews yet.