Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Knot | Double Knot |
| Size | 8"x10" |
| Model Number | 0.06-0.01mm skin |
| Toupee Base | Silicon |
| Hair Material | Brazilian Hair |
| Toupee Texture | 30mm |
| Hair Grade | Remy Hair |
| Life Span | 6 months |
| Longest Hair Proportion | >=60% |
| Brand Name | Eversilky |
| Origin | Mainland China |
| Hair Style | Free style |
| Base Material | full pu |
| Hair Color | 1#, 1b, 2#, 2A, 3#, 3A, 4#, 4A, 5#, 6#, 7# #1b20 #1b30 #1b40 #1b50 |
Instock
There are no reviews yet.