Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Hair Grade | virgin hair |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Chemical Processing | None |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Texture | STRAIGHT |
| Brand Name | Luduna |
| Origin | Mainland China |
| Hair Extension Type | Weaving |
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural Black & Jet Black#1 |
| Type | Brazilian Straight Bundles Human Hair Double Weft |
| Quantity | 1&3&4 PCS/Lot Hair Weaves |
| Style | Virgin Human Hair Bundles |
| Unit Weight | 100g/piece, Raw Hair Bundles |
| Features | Soft And Healthy, Minimum shedding, No tangle |
| Advantage | Can be dyed and bleached, restyled, Do drop shipping/make logo for free |
| Life Time | Last more than 12 months |
| Shipping Time | Ship Out Within 24 Working Hours |
| Shipping Speed | 2-7 Working Days Fast Delivery |
| Service | 30 Days No Reason Easy Return |
| Gift | Share your beautiful picture with us have chance get the $10-20 cash back or free bob wig |
Instock
There are no reviews yet.