Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hair Grade | Remy Hair |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Season | AUTUMN |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Chemical Processing | None |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Texture | STRAIGHT |
| Brand Name | Shinehair |
| Origin | Mainland China |
| Hair Extension Type | Weaving |
| Material | Human Hair |
| hair extensions | extensiones de cabello |
| culos peludos de maduras | culos peludos de maduras |
| cabello humano 100% natural | 100% natural human hair |
| extensiones de cabello 100 humano | human hair bundles |
| bundles 100% human hair | Natural human hair extension |
| Hair Materail | 100% Virgin Human Hair |
| Wig Lifespan | 1-2 years with proper care |
| Hair Material | Good Quality Healthy Bulk Hair |
| Size | 45/55/65/75 cm |
| Size2 | 18/22/26/30 inches |
| Hair Advantage | Can be Straightened, Curled, and restyled as your own hair |
| Item | Microlink Hair Extensions Straight |
| Unit Weight | 0.8g/Strand |
Instock
There are no reviews yet.