Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Hair Grade | Remy Hair |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Human Hair Type | Vietnamese Hair |
| Chemical Processing | None |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Texture | STRAIGHT |
| Brand Name | REMI |
| Origin | Mainland China |
| Hair Extension Type | Weaving |
| Material | Human Hair |
| Hair Type | Flat tip human hair extensions, fusion remy hair, keratin hair |
| 100% Human Hair | Yes |
| Weight | 45g/pack, 90g/pack |
Instock
There are no reviews yet.