Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Bulk Buy | 1Pcs/Lot |
| Knot | V loop |
| Size | 8*10 |
| Model Number | HS27P |
| Toupee Base | Mono and PU |
| Hair Material | Indian Hair |
| Toupee Texture | 30mm |
| Hair Grade | Remy Hair |
| Life Span | 6 months |
| Longest Hair Proportion | >=60% |
| Brand Name | Zakya |
| Origin | Mainland China |
| feature | front Men's capillary prothesis, front men's wig, natural male wig, wig natural hair, capillary prosthesis, prosthetic hair male, front prosthetic hair, male human hair wig, Free Shipping Items Men, 100% natural hair wig, man, hair System for men, wig for men, male hair prosthesis, male wig, Men's Capillary Prothesis Hair Pieces natural Hairpiece, wigs man prostheses Toupee men hairpiece hair replacement system unit, mens hair piece Prosthetic hair male Wig hair patch for men, short men wigs human hair mens toupee weave male system |
Instock
There are no reviews yet.