Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Hair Grade | Remy Hair |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Chemical Processing | None |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Suitable Dying Colors | #27 |
| Texture | STRAIGHT, Straight Human Hair Bundles |
| Brand Name | ALIANNA |
| Origin | Mainland China |
| Hair Extension Type | Weaving |
| Material | Human Hair, Double Drawn Human Hair Bundles |
| Length | 10-40inch 100% Human Hair Bundles |
| Type | Brazilian Human Hair Extensions |
| France | tissage humain hair |
| Delivery Time | 2-5 Days to US, 2-3 Days to FR, 7 Days to other countries |
| Shipping Time | Shipment within 24 hours after Paid |
| Service | Wholesale Price&Drop Shipping |
| After-Sell Service | 30 Days No Reason Return Hair&Offer Best Solution |
| Quality | 10A Bundles Raw Human Hair |
Instock
There are no reviews yet.