Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 20 cm |
| Hair Grade | Remy Hair |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Chemical Processing | Acid processing |
| Suitable Dying Colors | Darker Color Only |
| Texture | Curly |
| Brand Name | BINF |
| Origin | Mainland China |
| Hair Extension Type | Weaving |
| Material | Human Hair |
| Unit Weight | 100g(+/-5g)/piece |
| Features: | Can Be Straightened Curled Permed |
| Bleach ability: | Can Be Dyed &Bleached |
| Service: | Free Label Design, Drop Shipping |
| Guarantee: | 15 Days No Reason Easy Returns |
| Hair Weft: | Machine Double Weft |
Instock
There are no reviews yet.