Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bulk Buy | 1Pcs/Lot |
| Knot | Single Knot |
| Size | 8*10 |
| Toupee Base | PU |
| Hair Material | Indian Hair |
| Toupee Texture | 30mm |
| Hair Grade | Remy Hair |
| Life Span | 3 months |
| Longest Hair Proportion | >=60% |
| Brand Name | Zakya |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Men's capillary prothesis, Skin human hair replacement system unit hair patch for men, Skin Prosthetic hair male men's human hair prosthesis for men, Skin Hair prosthesis human natural hairpiece, Skin men's human hair prostheses wig for men, Skin Toupee Men capillary prosthesis, Skin Wigs man Wigs male |
Instock
There are no reviews yet.